Spodden – Avsnitt 2

Dela gärna så fler får läsa artikeln

Spodden – Avsnitt 2 är live och denna gången är det Christian Ottosson och Henrik Stale som tagit ett snack.

Vad snackas det då om i avsnitt två av Spodden?

Henrik och Christian har tagit sig ett snack kring gemensamma fiskeresor, planeringen av dessa, att vara beredd att göra snabba förändringar och mycket mer. De pratar om resor som har gått bra, men även resor som gått mindre bra och vad de tar med sig från dem. Vad de äter och att det är viktigt med lite lyx när möjligheten ges. De snurrar även in på vikten av att hitta en likasinnad för att kunna pusha varandra men även att kunna dela glädjen ihop!

Spodden - Avsnitt 2

Det blir helt enkelt mycket snack kring hur dessa två planerar och tänker kring sina fiskeresor ihop.

Nu är det dags för Spodden – Avsnitt 2 Gemensamma fiskeresor – Mål och Planering

Det går som vanligt att lyssna på podden via den inbäddad spelaren nedanför. Eller så går man till Spreaker och lyssnar eller laddar ned avsnittet där om man hellre föredrar det.
Det går såklart att lyssna via t.ex. Apple Podcasts, Acast, Podcast Addict, Castbox, Google Podcasts och Spotify. Helt enkelt där poddar finns!

Tycker du om det vi gör på Swedish Anglers? Stötta oss gärna med ett bidrag!

Klicka på bilden ovan för att läsa mer hur du kan stötta oss.

Dela gärna så fler får läsa artikeln

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *